Merhaba, ben Görkem Yöndemli.

30 Mayıs 1991 yılında Ankara’da doğdum. İstanbul’da yaşıyor, iş hayatımı burada sürdürüyorum.


İş Hayatım

2010 yılından beri profesyonel olarak bu iş sektöründe çalışmaktayım. Yaptığım işlerde maddiyata değil misyona odaklanırım. Zamanımın çoğunu markalaşma ve dijital imaj gibi alanlarda kullanırım. Uzmanlık alanlarımın arasında sosyal medya uzmanlığı, dijital pazarlama ve grafik tasarımı var.

 
 
 
 

Dijital Marka Danışmanlığı

Dijital medyada bilinçsiz atılan adımlar büyük maliyet kayıplarına yol açar. Danışmanlık hizmeti alarak dijital dünyada markanıza kılavuz oluyorum. Dijital Marka Danışmanlığı sayesinde maliyetlerinizi minimuma getiriyor daha fazla kazanç almanızı sağlıyorum.

Kurumsal İmaj Yönetimi

Olumlu bir kurum imajı, taklit edilmesi zor olduğundan, rekabet edebilmek ve uzun dönemli başarı için çok önemlidir. Kurumsal İmajınızla oluşturulan değer sayesinde sattığınız ürün & hizmeti daha pahalıya satabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hayatımızda iş, eğitim veya kişisel olarak her alanımıza hızla girdiğinden bu yana markalar rekabet edebilmek adına Sosyal Medya var olmaya başladılar. Markanız veya işletmeniz için Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi sayesinde müşterilerinizle yakınlaşın.

Dijital Marka Yönetimi

Dijital marka yönetimi, online platformlar üzerindeki pazarlama ve iletişim, günümüzde önemi oldukça artan, markaların veya işletmelerin yatırım açısından son derece önemli pay ayırdıkları bir alandır. 360° Dijital Marka Yönetimi ile dijital dünyaya ayak uydurun.

Nasıl Çalışırım

1Dinliyorum. Sizi tanımam için çok iyi dinlemem gerekir. Birbirimizi tanıdıktan sonra, işiniz ile ilgili detaylı bilgilere sahip olacağım. Uzunca istişare den sonra markanız veya işletmeniz hakkında detaylı bilgiye sahip oluyorum.


2Denemiyorum. Projenizi deneme tahtasına çevirmiyorum. Uzun yıllardır uzmanlık alanlarımın hepsinde çok sayıda tecrübe ve deneyimlerim mevcut olduğundan dolayı ilgili işimizi büyük titizlikle yürütüyorum.


3Sürekli Bağlantıdayım. Projenizin sadece yapım aşamasında değil, işinizi tamamladıktan sonra da irtibatı koparmıyorum. Kalıcı işler için üretiyorum.